2024-06-06

W dniach 22-24 maja uczniowie klasy 6a i 6b wspólnie z wychowawczyniami i panią dyrektor uczestniczyli w wycieczce klasowej do Kotliny Kłodzkiej. W czasie wycieczki uczniowie nocowali w pięknym ośrodku wypoczynkowym „Czarodziejskie Wzgórze” w Lewinie Kłodzkim. Pogoda dopisała. W pierwszym dniu mieli okazję pospacerować po Kudowie Zdroju i odwiedzić pijalnię wód, oraz przejść przez rezerwat Błędne Skały. Następny dzień to zwiedzanie Twierdzy Kłodzkiej z podziemnymi korytarzami oraz wejście na najwyższy szczyt Gór Stołowych – Szczeliniec. W drodze powrotnej do domu mieli okazję odwiedzić Muzeum Papiernictwa w Dusznikach Zdroju i wejść do Kopalni Złota w Złotym Stoku. Wycieczka była bardzo udana, wszyscy uczestnicy bardzo zadowoleni.

Wycieczka klas 6